Programma zondag 27 januari


Deze pagina wordt regelmatig geupdate met de nieuwste informatie.
Alle tijden en artiesten onder voorbehoud.

Art Trips

STARTPUNT: entreehal begane grond
11.15 start met elke 15 minuten een nieuwe rondleiding. Laatste start 16.00 uur.
Pauze tussen 14.00 – 14.45 uur ivm uitreiking Filmprijs.
De Art trips worden verzorgd door een team van studenten en scholieren. 
Klik HIER voor meer informatie en het tijdschema.

Filmprijs

14.00 Uitreiking Filmprijs in het auditorium (begane grond) met vertoning trailers van de prijswinnaars.
Ceremonie met welkom door Stijn Huijts, directeur Bonnefantenmuseum, toespraak door Guido Wevers en introductie door Eric Meijer, coordinator Filmprijs. waarna prijsuitreiking door Guido Wevers.
15.00 naar museum om films te gaan bekijken.
Meer over de filmprijs en het vertoningsschema met de lokaties vindt je hier.

Restauratieatelier 

Het Restauratieatelier is open van 14.00 – 16.30. Restaurator Jasja Ijf zal om 15.00 en 16.00 uur een rondleiding geven, tevens zullen de juniorgidsen met hun groepen een bezoek aan het atelier brengen.

Trap

11.30-11.45 Monica Trivunic, piano
12.00-12.15 Simone Verbeet, harp
12.30-12.45 Anne Rosier Woorden uit mijn buik, pöezie met muzikale begeleiding
13.00-13.15 Yinshan Hu, piano
15.15-15.30 Monica Trivunic & Yinshan Hu, quatremains
15.45-16.00 Simone Verbeet, harp
16.15-16.30 Dyanne Sleijpen, singer/songwriter in het dialect

Dans (2de verdieping vleugel A)

12.00-12.15 PreDanceAcademy IMPULS, Love me like a man, jazzdanschoreografie Eddi de Bie en Naïma Souhaïr
12.00-12.15 Enrico Meijer, moderne dans
12.00-12.15 Manouk Retera, jazzzdans
13.00-13.20 PreDanceAcademy IMPULS, Love me like a man, jazzdanschoreografie Eddi de Bie en Naïma Souhaïr
13.00-13.20 Anna Hofstra, moderne dans
13.00-13.20 Coco Klink, jazzdanschoreografie
13.00-13.20 PreDanceAcademy IMPULS, Feel that bomb, urban choreografie Laura van Sonsbeek

Lounge (1ste verdieping, vleugel A)

Lezingen door leerlingen 5VWO van het Bonnefantencollege Maastricht en een live video performance
11.30-11.50 Caro Cools: Inez van Lamsweerde, mode of kunst, bevestigend of ontkennend
12.00-12.30 Sintro Pauly: Cellini, een decadent tafelstuk
12.45-13.05 Jurrien van Rheenen en Ciska Thomas, live videoperformance
13.30-13.50 Stan Claessen: Peter Zumthor, Therme Vals
15.30-15.50 Fabrice van Hoof: Klassieke verwijzingen in de Venus van Botticelli
16.00-16.20 Isidor ten Hoeve: Rogier van der Weyden, de kruisafname

Okselzaal Oude Kunst (1ste verdieping, vleugel C)

13.30-14.30 en 15.30-16.30
Hedendaagse heiligen 
Audiotour/performance door Jan Jasper de Vries

Café Ipanema

Het museum sluit om 17.00 uur maar Café Ipanema blijft open. 


Ronde Zaal Ipanema

vanaf 16.30 Process Live ART Show door Alix Rufas.


COOKIES
Deze website maakt gebruik van cookies. Wilt u cookies toestaan?