Inzendingen 2013: Een selectie


Uit de 103 inzendingen is een selectie gemaakt die zullen worden getoond tijdens M2LIVE!

In het overzicht op deze pagina vind je waar je welke films kan zien! De films worden na elkaar geprojecteerd en herhaald, dus je hoeft niet bang te zijn dat je je kans gemist hebt.

De Genomineerden

Mary Heilmann zaal (2de etage)


Yuni Mahieu
Sint Lukas Hogeschool, Brussel
Comment quitter ce qu 'on aime

Nico van den Brink & Sarah Dierckx & Woolf Franssen
Nederlandse Film en Televisie Academie, Amsterdam
Gesustere

Uli Baumann, Theresa Gryszok, Sebastian Jruchen, Maike Koller, Monika Kostrzewa, Jana Kreisl, Daniel Maass, Florian Maubach, Lukas Thiele, Elisabeth Zwimpfer
Kunsthochschule, Kassel 
Regelnull

Frank Blommestijn &
Michiel van der Werf

ArtEZ Institute of the Arts, Arnhem
Things that may not really be there

Documentaires

filmzaal naast Restauratie Atelier (1ste etage)


Hetty Kruijf
Nederlandse Film en Televisie Academie, Amsterdam
Nationaliteit Onbekend

Vera Frohn 
Nederlandse Film en Televisie Academie, Amsterdam
Mijn geluk in Auschwitz

Felicitas Sonvilla
University of Film and Television, München
Space Station

Compilatie

in de FILMLOUNGE (Studio Rossi, 1ste etage) en

zonder geluid boven de trap


Árpád de Griek Nederlandse Film en Televisie Academie,
Amsterdam
The Taming of the Fox

Joep Hinssen 
ABKM, Maastricht
Geen Titel

Emile Hermans & Eline Kersten
ABKM, Maastricht
smallTALK

Layla Meijman 
Nederlandse Film en Televisie Academie,
Amsterdam
Wij waren wolven

Dennis Vanderbroeck
Toneelacademie, Maastricht
'O'

Guido Jeurissen &
Anna den Hartog &
Lawrence Lee Kalkman
Willlem de Kooning Academie, Rotterdam
Sur Aire Réal

Felicitas Sonvilla
University of Film and Television, München
Space Station

Yap Weng Nam
Royal Academy of Art (KABK), Den Haag Graphics Speak

Mathias Zuder
Media School, Hamburg
Begegnung

Nils Knoblich
Kunsthochschule, Kassel From dad to son

Nico van den Brink
Nederlandse Film en Televisie Academie,
Amsterdam
Gesustere

Lars Henderiks

ABKM, Maastricht Vloeibare Verbeelding

Emmanuel Riksen 
ABKM, Maastricht
Icarus' Vlucht

Lisa Vlamings
Gerrit Rietveld Academie, Amsterdam
Een lijn in de verte tussen de aarde en de lucht

Jeffrey van den Heuvel & Stefan Versteef & Mitchell Kneefel
Nederlandse Film en Televisie Academie, Amsterdam
Jongen in het water

Joris Peskens
Media Arts and Design Faculty, Genk
Delano Damoiseau op de rekstok

Silvia Martes
Gerrit Rietveld Academie, Amsterdcam
Toverdoos

Fictie

Joëlle Tuerlinckx zaal (2de etage)


Una Kreso
AKV | St. Joost, Breda
Over de tak en de zee

Layla Meijman
Nederlandse Film en Televisie Academie, Amsterdam
Wij waren wolven

Merel Six
Nederlandse Film en Televisie Academie, Amsterdam
Naar het einde van de straat

Sophie van de Pol
Toneelacademie, Maastricht
Roest

Hendrik Maximilian Schmitt
School of Art and Design, Kassel
Ferngesteuert

Anthony Schatteman
KASK Film, Gent
Kus me zachtjes

Experimenteel en Animatie

filmzaal naast Restauratie Atelier (1ste etage)


Yap Weng Nam
Royal Academy of Art (KABK), Den Haag
Graphics Speak

Dennis Vanderbroeck
Toneelacademie, Maastricht
'O'

Joep Hinssen
ABKM, Maastricht
Geen Titel

Guido Jeurissen &
Anna den Hartog &
Lawrence Lee Kalkman

Willlem de Kooning Academie, Rotterdam
Sur Aire Réal

Loes Janssen 

AKV St. Joost, Breda Vireality

Nils Knoblich

Kunsthochschule Kassel From dad to son

Emile Hermans  & Eline Kersten
ABKM, Maastricht
smallTALK

Studenten Kunsthochschule Kassel 
Kunsthochschule, Kassel Regelnull

Peter van Til en Karel van Laere
Toneelacademie Maastricht
Load

Lars Henderiks
ABKM, Maastricht
Vloeibare Verbeelding

Gideon van der Stelt
Rietveld Academie, Amsterdam 
Verknipte tijden

COOKIES
Deze website maakt gebruik van cookies. Wilt u cookies toestaan?