M2Live B the change
M2LIVE
B the change

20 januari 2007 14 > 23 uur
, afterparty in Ipanema 23 > 02 uur

Programma middag: 14 > 18 uur

PODIUM 1
Trap

PODIUM 2
Linkergang Ipanema

begane grond

PODIUM 3
Kopzaal Bethan Huws

2e verdieping

PODIUM 4
Kopzaal Krebber
2e verdieping
PODIUM 5
Filmzaal
Bethan Huws
Trap Bands & DJ's Dans & theater Lounge Film
         

OPENING

14.00-14.10

Brandan Haggerty,
Ruben & Lars

doedelzakken en drum

14.15-14.30

Jazzcombo 'No Name'

jazz

14.35-14.40

M-block

rap

14.40-14.50

Ashley Baten
zang, R&B en hiphop

14.50-15.00

Fritz met een Z

magic show

15.00-15.10

Bo Notermans
zang

15.10-15.20

Tao Crew
hiphop jaren '90

15.25-15.30

Jeanne Piters
zang en piano

15.35-15.50

Sasan Azodi

zang, acoustische gitaar, djembé en darbouka

15.50-16.00

Valentina & Robert

zang en piano

16.10-16.20

Lin Rouvroye en
Rik Jacobs
zang en piano

16.20-16.35

Thom & Aafke

bandje

16.35-16.45

Nutwin van Wylick
rap

16.45-16.55

Kumulus

musical

16.55-17.05

Thyrza van Dieijen
zang, jazz

17.15-17.20

Maded Velagic

human beatboxer

17.20-17.35

Artamuse
klassiek (piano, dwarsfluit, percussie en contrabas)

17.45-17.55

Fritz met een Z

magic show

17.55-18.10

Nanda Claessens & Miriam Venner

trompet

14.30-15.00

Maze

band

15.00-15.45

Julien

dj

15.45-16.15

Loco Motif Kollektiv
band

16.15-17.00

Daniel
dj

17.00-17.30

Holy stoned
band

17.30-18.15
Wendy
dj

14.10-14.15

Bernou Boermann & Joyce Lups

tapdans

14.15-14.20

Kumulus
theater

14.20-14.30

Desiree Schepers
dans

14.30-14.35

DJINX
dans

14.35-14.50

Dansgroep Stg. Dans van de Morgenstond

buikdans

15.20-15.25

Richard Vermeeren
tapdans

15.30-16.00

Kumulus
breakdance

16.00-16.05

DJINX
dans

16.05-16.20

Nathalie Archontaki
+ 4 gitaristen
flamenco

16.20-16.30

Desiree Schepers

dans

16.30-16.40

Latin American Dance

dans

16.40-16.45

Chanda Muamba

breakdance

16.45-16.50

Kumulus

theater

16.55-17.10

Cross town

dans

17.10-17.15

Bernou Boermann & Joyce Lups

tapdans

17.15-17.20

Fieke v.d Beuken
dans


17.20-17.30

Felice Gransier

muziek en mime

17.30-17.40

Faracha

buikdansgroep

17.40-17.45

Kumulus

theater

17.45-17.55

Robert & Mandy

salsa

17.55-18.00

Kumulus

theater

18.00-18.05

Fieke v.d Beuken
dans

14.10-14.25

RSO (Rombouts School Orkest)

bekende melodieën

14.30-14.40

Jolien en Frans
viool en piano

14.40-14.45

Priscilla Vencken
poëzie

14.45-14.50

Whitney

zang

14.50-15.00

Taco van Summeren
trompet en piano

15.00-15.05

Joshua Verkerk
poëzie

15.05-15.10

Luuk Ten Tusscher

Brazilian Classic Guitar

15.15-15.25

Kim, Eline & Lianne
viooltrio

15.25-15.30

Julie
zang

15.30-15.40

Marvick Winklaar
piano

15.40-15.50

Kirsten Rietbergen
poëzie

15.50-16.00

Esther van der Heyden

zang

16.00-16.10

Esther en Emma

vioolduet

16.10-16.15

Tom Ridderbeekx
solotrompet

16.15-16.25

Renzo Poddighe
piano

16.25-16.40

Nadine Podbevsek

mandoline

 

16.50-17.05

Artamuse

klassiek (piano,
percussie, gitaar, contrabas)

17.05-17.20

Tom Berghmans

klassiek slagwerk

17.20-17.30

Lisa & Rick

viool en piano

17.30-17.35

Tom Ridderbeekx

solotrompet

17.35-17.45
Lucas Kramer

geluid/performance

Kasimir Raemakers
Zwartkapje

Kasimir Raemakers
Feels good right

Shadowy
Een tableau vivant

Kasimir Raemakers
Julia en ik

Kasimir Raemakers
Alles met niets

Maja Gehrig

2PS

Maja Gehrig

Une Nuit Blanche

Sietske Tjallingii

Burka Boogie Woogie

Selcuk Öztürk

Een dag door het leven als...

 
ART TRIPS
gidsen

Yasser Alrubey

Fine Bakx

Claire Brandts

Anouk Hertogen

Kim Jongen

Sanne Koevoets

Edmerd Koffy

Bauke van Kooten

Dylan de Meij

Silvia Nouse

Rümeysa Öz

Shagini Poovalingam

Fieke Robeerst

Daphne Sweers

Suzanne Sweers

Laurence Welie

 
PRESENTATIE PODIA

Loes Beaumont

Isabelle Cruse

Zeineb Faquir

Marieke Keulen

Petra Prinssen

Tatiana Roussen

Jeroen Tessers

 



Programma avond: 18 > 23 uur

Live TV uitzending NOS: B the Change (Ned 3): 19 > 20 uur
Met dj Chuckie en rapper Toprak.  Presentatoren zijn Brecht van Hulten en Winfried Baijens.

Speciale gasten: Floortje Dessing en Froukje Jansen.

PODIUM 1
Trap

PODIUM 2
Linkergang Ipanema

begane grond

PODIUM 3
Kopzaal Bethan Huws

2e verdieping

PODIUM 4
Kopzaal Krebber

2e verdieping

PODIUM 5
Filmzaal
Bethan Huws
Trap Bands & DJ's Dans Lounge Film
         

18.10-18.20

Lars & Ruben

doedelzak en drum

18.20-18.30

Usta

Turkse rap

18.30-18.50

Selcuk Ozturk

DEBAT & VIPMOMENT

18.50-19.00

Kim Laugs & Pieter de Buck

art science

19.00-19.10

Tim Baade

zang

19.10-19.20

Nathalie Archontaki

zang

19.20-19.30

Toprak

rap

19.30-19.45

Ramon Lormans

marimba/slagwerk

19.50-20.00

Nicky Huskens

electrische viool

20.00-20.15

Usta

Turkse rap

20.15-20.30

Andre Mikez & Abilash Sewgobind

gitaar/zang

20.30-20.45

Yusuf Albayrak

zang/piano

20.45-21.00

Wout Claessens

saxofoonkwartet

21.00-21.05

Quirien van Haelen

poëzie

21.05-21.15

Flexxfit

rap/hiphop

21.15-21.25

Jule Moonen & Jan Glisman

percussie

21.25-21.35

Claire Hufkens

zang en piano

21.35-21.45

Gosse de Kort

art science

21.45-21.55

Isabelle & Peter

zang/gitaar

21.55-22.00

Quirien van Haelen

poëzie

22.00-22.10

Murdaeyez

rap

22.10-22.20

Yusuf Albayrak

zang/piano

22.20-22.30

Mark Rijpert

rudimental drumming

22.30-22.35

Quirien van Haelen

poëzie

22.40-23.05

Jeroen Bouwhuis

cabaret

18.15-18.45

Nadie
band


18.45-19.00

Wendy

dj


19.30-20.00

John's Funky Shit
band


20.00-20.15

Kees Klaassen
dj

20.15-20.25

Lost Culture

band

vervolg van 20.00

Kees Klaassen

dj

20.45-21.15

Funkmonster

band

21.15-22.00

Bruno

dj

22.00-22.30

De Kelder

band

22.30-23.00

Ramon & Jonas

dj

19.00-19.15

Trashcan Heroes
breakdance

19.15-19.20

Nabila

Marokkaanse dans

19.20 - 19.30

Robert & Mandy

salsa

19.40-19.55

Kapoeira

dans

19.55-20.05

Kristel Kroese & Christina Cuijpers

dans

20.05-20.15

Maud van Deursen & partner

theater

20.15-20.30

Dansgroep Stg. Dans van de Morgenstond

buikdans

20.30-20.40

Nathalie Archontaki

flamenco/zang en gitaar

20.40-20.55

Helly Pollaert
theatermonoloog

20.55-21.10

Dansschool Bernaards

Latin American dance

21.10 - 21.15

Rubina

belly dance

21.20-21.30

Veerle Vrindts

poëzie

21.30-21.40

Nabila

Marokkaanse dans

21.40-21.50

Lindertje Mans & Joost Steltenpool

theaterperformance

21.50-22.00

Salsa Maastricht
Nabil Tahruoui

salsa

22.00-22.30

Kumulus

breakdance

18.00-18.15

Combo

jazzcombo

18.15-18.25

Christianne Ong

zang/gitaar

18.25-18.35

Annemiek & Sander

zang/gitaar

18.35-19.00

Patrick Schmeits + slagwerkensemble Muziekschool Heerlen

marimba

19.55-19.30

Ben Heijnen
zang

19.40-20.00

Muziekschool Heerlen
strijkorkest met Iraanse musici

20.00-20.10

Eline Schmeets

poëzie

20.10-20.25

Ellen Bliek

zang

20.25-20.40

Bob Heuvelmans

harp

20.40-21.00

Muziekschool Heerlen

strijkorkest met popzang

21.00-21.00

Caroline Poncelet

viool en piano

21.15-21.25

Ashna Ahmed

zang

21.25-21.35

John Weilacher

muziek sas

21.35-21.50

Orion ensemble
dwarsfluit

21.50-22.00

Ellen Bliek

zang

22.00-22.15

Nicole Heijnen & Bert Goltstein

fluit en piano

22.25-22.40

4 Chamber

art science

Kasimir Raemakers
Zwartkapje

Kasimir Raemakers
Feels good right

Shadowy
Een tableau vivant

Kasimir Raemakers
Julia en ik

Kasimir Raemakers
Alles met niets

Maja Gehrig

2PS

Maja Gehrig

Une Nuit Blanche

Sietske Tjallingii

Burka Boogie Woogie

Selcuk Öztürk

Een dag door het leven als...

 
ART PROJECT

DIVERSE KABINETTEN

Tanja Ritterbex

 
PRESENTATIE PODIA

Bram van der Kelen

Thomas Coenen

Karin Louwers

Andrei Mikes

Yorick Stam

Frederik Theuwis

Louise van Wingerden






Afterparty in café Ipanema: 23 > 02 uur
Swingende afterparty met Alize, C-mon & Kypski en dj's Jonas.san en Quaedackers.

terug


Kumulus Met dank aan Kumulus Maastricht. Kunstbende ’07
de wedstrijd in kunst voor iedereen van 13 tot 19 jaar


Dit programma wordt onder voorbehoud aangeboden