M2Live terug
 
14 > 24 uur: filmaanbod (elk uur)

14.00 en 20.00 Dicht/Vorm 2005 Lumiere
14.00 en 20.00 Animaties 2005 Kumulus (boven aan de trap)
15.00 en 21.00 For your love 2005 Daan Milius
16.00 en 22.00 The Mowtrix 2004 Robert Vissers & Jules Houben


14 > 18 uur: kunstrondleidingen en LIVE optredens

trap museumzaal museumzaal +2 ipanema toren

VAN ALLES WAT

14.00 - 16.00 DJ Valentijn


14.00 Drumschool Maastricht
slagwerk

14.15 Don Gegam & MC Joerie

performance

14.30 Tanne & Elena
zang en piano

14.35 Iman
rap

14.40 Esther van der Heyden
zang

14.50 Dacia Miesen

buikdans

15.00 Katrien & Nathalie
akoestisch gitaar en zang

15.10 Raan & Nuria
zang en piano

15.20 Arthur Gerards
Podiummagie

15.40 Marthe Goudsmit
zang en piano

15.50 Nathalie Archontaki
flamenco

16.00 - 18.00 DJ Gregor

16.00 Mira, Julia & Cheryl

modeshow

16.10 Bo Notermans
zang en piano

16.20 Don Gegam & MC Joerie
performance

16.30 Esther van der Heyden
zang

16.40 Sadullah & Sherwan
rap

16.45 Janneke Deutz
zang en CD

17.00 Mira, Julia & Cheryl

modeshow

17.10 Menno
performance

17.20 Podiummagie
Arthur Gerards

vanaf 17.00 buiten

Kaspar König
Xyloseum

18.00 - 20.00 DJ Jasper

MUZIEK & POEZIE

14.15 Pavia, Anna, Katinka, Naomi, Janneke, Dorine & Mathilda
harp

14.30 Carlijn Tange
piano

14.40 Berend Kortens
altsax

14.50 Mitanga Quartet
Jeroen, Bas, Vera en Sebastiaan

15.05 Lotte Lentes
poezie

15.15 Mieke Hollanders en Madeleine Stevens

klarinettenduo

15.30 Lara Reuter
zang en piano

15.40 Anne, Inge & Valerie
trompet, viool en hobo

15.50 Vicky van Wanroy
poezie

16.00 Rachelle & Lianne
dwarsfluit

16.15 Joery Verstraeten
jazz altsax

16.30 Eline, Kim & Lysanne
viooltrio

16.45 Ruben Merkus
poezie

16.55 Anne, Inge & Valerie
trompet, viool en hobo

17.05 Carlijn Tange
piano

17.15 Pavia, Anna, Katinka, Naomi, Janneke, Dorine & Mathilda
harp

17.30 Lara Reuter
zang en piano

17.40 Joery Verstraeten
jazz altsax

17.50 Eline, Kim & Lysanne
viooltrio

DANS

14.00 Impulse / Kumulus
streetdance

14.05 Orientaalse Dansschool Salomé
buikdans

14.20 Nathalie Archontaki
flamenco

14.30 Rick Schmidz & Friends
breakdance

14.40 Phoebe Brak
dance hall

15.00 BREAKDANCE BATTLE
Impulse / Kumulus

16.45 On beats and bars
clipdance

16.50 Phoebe Brak
flamenco

17.00 Stichting Dans van de Morgenstond
buikdans

17.15 Zina en Nesrin
streetdance

17.20 Rick Schmidz & Friends
breakdance

17.30 Jennefer Ubags
buikdans

17.40 Impulse / Kumulus
streetdance

BANDS & DJ'S

14.00 Innovate
band

14.30 DJ Mellen S

15.15 Lost Culture
band

16.30 Maze
band


17.00 DJ Fabrice

17.45 Pikkatrillaz
band

18.15 DJ Wendy

18.30 Black and white shoes
band

19.00 DJ Wendy



18 > 20 uur: DJ

DJ Jasper



20 > 24 uur: LIVE optredens & workshops in museum (museum sluit om 24 uur)

trap museumzaal museumzaal +2 ipanema toren

VAN ALLES WAT

20.00 - 22.00 DJ Fabrice

20.00 Isabelle Hamer & Friends
zang, gitaar, djembe, bas

20.15 Menno
performance

20.27 Quirien van Haelen

gedicht

20.25 Dioni Gallardo

Human Beatboxer

20.35 Tarja & Anna Meys
zang

20.45 Nicky Huskens
electrisch viool

vanaf 21.00 buiten om 20.10 binnentoren

Kaspar König

xyloseum


21.00 Sophie Nelissen

modeshow

21.20 Bo Zwarts
Jazztrio

21.40 Thom, Aafke & Marloes
zang en gitaar

21.50 Wenzel Hackeng
zang en piano

21.57 Quirien van Haelen

gedicht

22.00 Nicky Huskens
electrisch viool

22.00 - 24.00 DJ Brunoo

22.10 M2X and Nuts
rap

22.20 Thom, Aafke & Marloes
zang en gitaar

22.30 Dioni Gallardo

Human Beatboxer

22.40 Carmen Reumers
zang en piano

22.55 Sophie Nelissen

modeshow

23.05 Fleur Mays
piano

23.15 M2X and Nuts
rap

23.25 Menno
performance

MUZIEK & POEZIE

20.00 Patrick Schmeits
marimba

20.10 Wenzel Hackeng

zang en piano

20.20 Thalia Lysen
poezie

20.30 Nadine, Bart, Moniek & Michiel

quartet

20.45 Anne van Dalen
piano

20.55 Kelly Kicken & Friends

dwarsfluittrio

21.10 Alexandra & Frans van Beveren
viool en piano

21.25 Alex Gleizer
piano

21.35 Lawrence Jarlo
poezie

21.45 Patrick Schmeits
marimba

21.55 Aimee Roebroeks
klassiek gitaar

22.05 Annemiek Ruyters
poezie

22.15 Janine Goossens
zang en piano

22.30 Kelly Kicken & Friends dwarsfluittrio

22.40 Gijs Heuts
piano

22.50 Myra-lot Perrenet
poezie

23.15 Nadine, Bart, Moniek & Michiel

quartet

DANS

20.00 On beats and bars
clipdance

20.05 Stichting Dans van de Morgenstond
buikdans

20.20 Impulse / Kumulus
flamenco

20.45 Stefanie, Karima,
Kimberley, Nawele & Jaimy

parapara

21.00 Dansschool Bernaards
stijldansen latinshow

21.15 vakopleiding dans Bonnefantencollege
dans

21.35 Phoebe Brak
dancehall

21.45 On beats and bars
clipdance

21.50 Stefanie, Karima
Kimberley, Nawele
& Jaimy
parapara

22.05 'Just Us' Desiree Schepers
moderne dans

22.15 vakopleiding dans Bonnefantencollege
dans

22.45 Phoebe Brak
flamenco

23.00 'Just Us' Desiree Schepers
moderne dans
BANDS & DJ'S

19.30 Infa
band

20.00 DJ Slechte

20.45 Rostromedial
band

21.15 DJ Brunoo

22.00 Funky do Brasil
band

22.30 DJ Bastiaan

23.15 Jaya The Cat
band

24.00 Groovesum
DJ WesSoul & saxofonist IJsbrand van 't Zand

2.00 DJ Wendy en Valentijn

Workshops

  koepeltoren corridor okselzaal
20.00 Cartoon    
20.30   Djembe  
20.45 Toneel    
21.00     Flamenco
21.30 Cartoon Djembe  
21.45      
22.00     Flamenco
22.15 Toneel    
22.30      
       
20.30 + 22.00 Dichten op zaal    


24 > 02 uur: afterparty in café Ipanema

Groovesum
Met DJ WesSoul & saxofonist IJsbrand van 't Zand

De muziekstijl waar Groovesum voor staat is vrij breed, maar kan het beste omschreven worden als: House with Sweet Vocals and Funky Instruments. De exclusieve sound van de DJ's in combinatie met de live performance van verscheidene musici (saxofoon, percussie, vocals) maken Groovesum tot een verrassende en gevarieerde top act. Verschillende Groovesum artiesten hebben zich ook al in de grote clubs bewezen, zoals: Sinners, Las Palmas, Off Corso en Paradiso. Meer informatie hierover, check www.groovesum.com



terug

Dit programma wordt onder voorbehoud aangeboden